Flaresim نرم افزاری است پیشرفته برای شبیه سازی و طراحی شعله که توسط مهندسان حرفه ای برای مهندسین حرفه ای طراحی شده است. توسط این برنامه میتوانید تابش گرمایی و ردپای سر و صدا تولید شده توسط سیستم مشعل سکوهای گاز گیاهانپالایشگاهها و کارخانه ها را مدل سازی کنید. و دمای سطوح در معرض محدوده را پیش بینی کنید. توسط این نرم افزار کاربران می توانند لوله عود، عود صوتی و گاز مایع با استفاده از طیف وسیعی از الگوریتم هایمدلسازی را پیاده سازی کنند. آنها همچنین می توانند گزارش اطلاعات در واحدهای خود را انتخاب و وارد کنند، و می تواند داده ها را به واحد دیگر در هر زمان تبدیل کنند. Flaresim برای سهولت طراحی و شبیه ‏سازی vent system piping و سیستم‏های flare در کلیه مراحل فرآیند طراحی بکار می‏رود. در محیط این برنامه برای نمایش مستقیم شبکه لوله از یک نمودار جریان استفاده می‏شود. در کنار این نمودار ، جداول تکمیلی شامل کلیه اطلاعات لازم و نتایج محاسبه شده نیز قرار داده شده است. این برنامه اغلب برای مدلسازی سیستم‏های لوله‏ کشی مربوط به سیستم‏های flare بکار می‏رود.

 

امکانات و ویژگی‌های Flaresim:

– Case Study Manager: با استفاده از این ویژگی میتوانید “مطالعات موردی” که مدل Flaresim با مقادیر مختلف داده ها و رکورد انتخاب میتونه را ایجاد کنید و نتایج مطالعات را مقایسه کنیدداده های ورودی هم می تواند مقادیر گسسته یا افزایشی از طیف وسیعی از ارزش ها باشد.

– Dynamic Analysis: با این ویژگی توانایی مشخص کردن جریان چگونه شعله ور شدن متفاوت با زمان و محاسبه چگونه تابش حاصل از سر و صدا و سطح درجه حرارت با زمان گسسته گیرنده های متفاوت را خواهید داشت.

– REFPROP Physical Properties Prediction: بسته بندی فیزیکی REFPROP در حال حاضر برای پیش بینی دقیق تر خواصسیالات در دسترس است.

– KO Drum Sizing: این اجازه را به شما میدهد تا امتیاز از دست کشیدن درام بر اساس زمان تجمع مایع و یاقطرات حداقل اندازه carryover را اندازه گیری کنید.

 

مجموعه تغییرات و ویژگی‌های جدید Flaresim از این‌جا و اینجا قابل مشاهده است.

 

نکات برنامه‌ی Flaresim:

  • این ورژن از نرم‌افزار با کی‌جن کامل ارائه شده است. این کی‌جن ویروسی نیست.
  • این ورژن در ۲۰ اردیبهشت ۹۵ در ویندوز ۷ ویرایش ۶۴ بیتی تست شده است.

:Operating Systems

Windows XP SP3

Windows Server 2003

Windows Vista

Windows 7

Windows 8-8.1

Please note that while the 32-bit and 64-bit versions of Windows Vista, Windows 7 and Windows 8 can be used to run Thunderbird, only 32-bit builds of Thunderbird are supported at this time

:Recommended Hardware

Pentium 4 or newer processor that supports SSE2

۱GB RAM

۲۰۰MB hard drive space

برنامه را نصب کرده و مطابق فایل Readme پیش بروید.

این ورژن با لایسنس جدید در ۲۲ شهریور ۹۶ در ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی نصب و با موفقیت فعال شده است.

دانلود Softbits Flaresim_5.1.0.1338

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۹۴ مگابایت