GlassWire نرم افزاری شکیل و بسیار کارآمد جهت مدیریت و نظارت بر ترافیک مصرفی اینترنت است. در مورد این برنامه اولین چیزی که در نگاه اول نظر شما را جلب میکند ظاهر زیبا و کاربرپسند آن است. از ظاهر این برنامه و چینش بسیار مناسب عناصر که بگذریم به کارکرد اصلی برنامه میرسیم. این برنامه بعد از نصب هر نوع تراکنش اطلاعاتی با اینترنت را به اطلاع شما میرساند. شما میتوانید برنامه های مورد نظر را از دسترسی به اینترنت محروم کنید.  برنامه به صورت خودکار و بر اساس نمودارهای مختلفی میزان ترافیک مصرفی را در بازه های زمانی ۵ دقیقه، روزانه، هفتگی، ماهانه و یا بازه زمانی مورد نظر شما نمایش میدهد. میزان حجم مصرفی را میتوانید به تفکیک برنامه خاصی نیز مشخص کنید. به عنوان مثال میخواهید بدانید فلان برنامه طی ۲۴ ساعت گذشته چقدر ترافیک مصرف کرده است.

این برنامه یک فایروال قدرتمند دارد که در آنجا میتوانید با یک کلیک برنامه های مختلف را مسدود کنید. در یخش آلرتها و تنظیمات برنامه میتوانید برای انواع رویدادها پیغام اخطار نمایش دهید و یا پیغامها را محدود به مواردی کنید که مورد نیاز شماست. این برنامه قادر است حجم تبادلات شبکه داخلی را نیز نمایش دهد. تمامی حجمهای نمایش داده شده به صورت دانلود و آپلود نمایش داده میشود و شما با یک نگاه میتوانید میزان دانلود و آپلودتان را مشاهده کنید. این برنامه بعد از نصب به صورت مخفی در system tray کارش را انجام میدهد و مزاحم فعالیتهای شما نمیشود. هر زمانی میتوانید با یک کلیک برنامه را غیر فعال کنید. این نرم افزار اسکینهای مختلفی نیز دارد که با انتخاب هر یک از آنها می توانید شاهد تغییرات چشمگیری در ظاهر برنامه باشید. توصیه میکنیم برای مدیریت ترافیک مصرفی از این برنامه استفاده کنید چرا که هم زیباست و هم قدرتمند.

Minimum

Microsoft Windows 7, 8, 10 (x86,x64)

Intel Celeron 2GHz

۱ GB RAM

Recommended

Microsoft Windows 7, 8, 10 (x86,x64)

Intel Core 2 Duo or Faster Processor

۴ GB RAM

فایل موجود در پوشه‌ی Crack را در محل نصب برنامه کپی کنید؛ فایل کرک تمیز است و ممکن است اشتباها توسط برخی آنتی‌ویروس‌ها به‌عنوان کرک شناخته شود.

ورژن‌ی ۲٫۰٫۸۰ در ۹ دی ۹۶ در ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی نصب و با موفقیت فعال شده است.

دانلود GlassWire_Elite_2.0.80_Final

دانلود GlassWire_Elite 1.2.120 Multilingual

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳۰ مگابایت