Mixcraft یکی از نرم افزارهای مطرح برای آهنگسازی دیجیتال است. این برنامه با بیش از ۷۵۰۰ لوپ، افکت صوتی و نمونه صدا امکان ساخت هر نوع آهنگ در هر ژانری را به مخاطبان میدهد. ورژن ۶۴ بیتی این برنامه نیز عرضه شده است که از توان پردازشی بالایی برخوردار است.

برای کار با برنامه های آهنگسازی الکترونیک معمولا باید زمانی را صرف آشنایی با محیط برنامه و اصطلاحا مچ شدن با آن محیط کاری گذراند. Mixcraft نرم افزاری است که تا حد امکان سعی کرده است با ساده کردن رابط کاربری فرایند یادگیری را تسریع ببخشد و در قیاس با رقبایی همچون اف ال استودیو و کیوبیس روند یادگیری ساده تری دارد. در این برنامه ساخت بیتها که عناصر اولیه ساخت موسیقی الکترونیک هستند، روند بسیار ساده ای دارد و با Step Sequencer توانمند این برنامه میتوان بیتها را با انواع چینش کنار هم قرار داد و با کنترلرهای مختلف آن را برای تشکیل ترکهای موسیقی آماده کرد.

از نقاط قوت هر برنامه آهنگسازی تعداد سازهای موسیقی و افکتها و نمونه صداهای آن میباشد. این برنامه همچون FL Studio و سایر برنامه های مشابه کتابخانه مرتب از سازهای موسیقی مختلف داراست که میتوان از آنها در ساخت قسمت های مختلف موسیقی بهره برد. ورژن Pro این محصول به ادعای شرکت سازنده شامل پکی از پلاگینهای مختلف به ارزش ۱۱۰۰ دلار میباشد و تقریبا تمامی سازهای مورد نظر برای ساخت موسیقی در آن وجود دارد. اگر آهنگساز الکترونیک هستید توصیه میکنیم این برنامه را هم در کنار سایر برنامه های جعبه ابزار خود امتحان کنید شاید نظرتان را جلب کرد.

Mixcraft Compatibility:

Windows XP, Windows Vista, Windows 7 (32 or 64 bit), Windows 8 (32 or 64 bit), or Windows 10 (32 or 64 bit)

۱ GB RAM (2 GB or more recommended)

۱٫۵ GHz CPU (Dual Core or higher recommended)

Sound card, USB, or Firewire sound device 

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Acoustica_Mixcraft_Pro_Studio_8.1_Build_408_Multilingual

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۵۶۲ مگابایت